WhatsApp'a Mesaj Gönder Hemen Ara

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Her zaman en iyiyi, en uygun koşullarla sizlere sağlamak amacıyla 1986'dan beri hizmetinizde olan Netsan Etiket ve Matbaa Aksesuar San. Tic. Ltd. Şti. değerli müşterilerimizin güveni ile bugünlere geldi.

Gelişen teknolojiyi yakından takip eden Netsan Etiket ve Matbaa Aksesuar San. Tic. Ltd. Şti. olarak koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile göstermiş olduğunuz güvene layık olmaya çalışıyoruz.

Faaliyetlerimizi çalışanlarımıza, müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve topluma karşı etik, dürüst, şeffaf, doğru ve yasaların benimsediği değerler doğrultusunda planlıyor ve uyguluyoruz.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ: Müşterilerimizi tatmin etmenin öncelikli görevimiz olduğu bilinci ile onların beklentilerini doğru anlamak için özen gösteririz. Bu davranış biçimi, en iyi ürün ve hizmeti sunduğumuz müşterilerimizin de kendilerini değerli hissedecekleri ve bizimle uzun vadeli bir ilişki kurmak isteyecekleri pozitif bir ortamın oluşmasını sağlamayı temel bir değer olarak benimsiyoruz.

VERİMLİLİK: Yapılması gereken işlerin pek çok, zamanın ise göreceli olarak daha az olduğu günümüz dünyasında, kişisel verimin yüksek olması şüphesiz başarıyı getiren en büyük etkenlerden biridir. Dış hayatında en iyi verim, ancak kişinin sürekli öğrenmesine, kendisini geliştirmesine, doğru araçları, doğru şekilde, doğru zamanda kullanabilmesine ve etkin ve esnek çalışma yöntemlerini benimseyebilmesine bağlı. Buna paralel olarak çalışanlarımızın kendini sürekli yenilemesi ve müşterilerimize daha verimli olabilmesi açısından personel eğitimlerini temel bir değer olarak benimsiyoruz.

KALİTE ODAKLILIK: Kuruluşumuzun sürdürülebilir büyümesi ve yarattığı ekonomik değeri artırabilmesi için en önemli başarı unsuru olarak, verimliliği ve rekabet gücünü yükseltme gereğine, rekabette lider olmak için kalite, yenilik ve değişimin önemine inanıyor, sürekli gelişmeyi ve mükemmel olmayı temel bir değer olarak benimsiyoruz.

İMKANSIZI BAŞARMAK: Hedeflerimizi imkansız kelimesi ile sınırlamamak, başarmak için tüm engellerin üzerine cesaretle gidebilmek, bu yolda mutlaka bilimsel metotlar kullanmak. Tüm ilişkilerimizde, yönetim tarzımızda bir profesyonel olarak davranmayı temel bir değer olarak benimsiyoruz.

 

MİSYONUMUZ: Hizmet verdiğimiz sektörümüzde önceliğimiz doğa dostu ürünler tercih etmek ve örnek gösterilen kalite ve hizmet anlayışımızın devamlılığını sağlamaktır. Ayrıca sektördeki trendleri takip ederek profesyonel yaklaşımlarla yaratıcılığımızı birleştirerek projeler üretmek, profesyonel hizmet sunmak alışılmışın dışında çözümler üretmek ve bu konularda hassas çalışan ekibimizle siz iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını en iyi şeklide karşılamak öncelikli misyonumuzu oluşturmaktadır.

VİZYONUMUZ: Projelerimizde fark yaratarak özellikle iş ortaklarımızın hayallerini ve sonra kendi hayallerimizi yapmış olduğumuz işlere yansıtmak projelerimizde fark yaratmak. Bu sayede iş ortaklarımızın ürünlerini satmasında farkındalık yaratacak ve ses çıkaran ürünler üretmektir. Ayrıca faaliyet gösterdiğimiz sektörümüzde en iyi olmak ve hedeflerimize ulaşabilmek adına sektörün gelişimine yön verecek alternatif fikir ve yatırımlarla piyasa standartlarına yön veren bir değer olarak dünya çapında öne çıkmak hedeflediğimiz değerledir.

Bilgi Talep Formu